Групи впливу

11 Січня 2018
Російський Генштаб звинуватив Україну в причетності до атаки на свою базу в Сирії

джерело фото: mil.ru

Генштаб РФ звинуватив Україну в причетності до атаки на свою базу в Сирії

Генштаб збройних сил Росії звинуватив Україну в причетності до атаки на свої бази в Сирії.

Про це журналістам заявив начальник управління будівництва та розвитку БПЛА генштабу ЗС РФ генерал-майор Олександр Новіков, пише офіційний сайт Міноборони Росії.

"Попередні дослідження показали, що в якості основи вибухової речовини в боєприпасах використовувався ТЕН, що перевершує по потужності гексоген. Зазначена вибухова речовину виробляється низкою країн, в тому числі в Україні на Шосткинському заводі хімічних реактивів", - сказав Новіков.

За його словами, ця речовина "не може бути виготовлена в кустарних умовах або вилучена з інших боєприпасів". Новіков заявив, що зараз проводяться спеціальні дослідження з метою встановлення країни-виробника. Він підкреслив, що заслуговують на увагу використані на безпілотнику боєприпаси.

"Це саморобні вибухові пристрої масою близько 400 грамів, споряджені вражаючими елементами у вигляді металевих кульок з радіусом ураження до 50 метрів. Кожен безпілотник, який бере участь в атаці, ніс 10 таких боєприпасів", - сказав Новіков.

За його словами, проведені дослідження показують, що встановлене на безпілотники радіоелектронне обладнання забезпечувало їхній автоматизований, заздалегідь запрограмований політ і скидання боєприпасів, виключало постановку перешкод системам їхнього управління.

"Крім того, координати, закладені в програмах управління безпілотниками, по точності перевищують загальнодоступні дані, які можна отримати, наприклад, в інтернеті", - сказав Новіков.

Він зазначив, що поява дронів нових типів і модифікацій у бойовиків в Сирії фіксувалося буквально через лічені дні після надходження їх у вільний продаж в різних країнах.

"Безпілотники, що використовувалися бойовиками для завдавання ударів по об'єктах збройних сил Російської Федерації проти ночі на 6 січня 2018 року, були застосовані вперше", - підкреслив Новіков.

Нові досьє

Головач Андрій. ДОСЬЄ

Грановський Олександр. ДОСЬЄ

"Росія — автозаправна станція, яка маскується під країну". 12 найяскравіших цитат Джона Маккейна

ТОП-10 бійок за участю українських політиків. ВІДЕО

Безсмертный: Кремлю не удалось поковыряться в нашей Конституции

Приходько: Я знаю, що повинен робити політик. Він повинен допомагати людям

Ющенко: "Тимошенко і Янукович — два чоботи з однієї пари"

Приходько: В Росії ніяк не можуть змиритися, що нас неможливо поставити на коліна

Марченко Оксана. ДОСЬЄ

Вибори президента України-2019. Онлайн

Реклама

Партнери