Групи впливу

25 Грудня 2012
Парламентські комітети. ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК
25 грудня Верховна Рада України затвердила повний перелік парламентських комітетів та їхній персональний склад. Подаємо повні списки.

1. Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Голова Комітету - КАЛЕТНІК Григорій Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету – КУТОВИЙ Тарас Вікторович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

перший заступник голови Комітету - ЛАБАЗЮК Сергій Петрович - народний депутат України, позафракційний;   

заступник голови Комітету – КРАВЧУК Василь Петрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина"; 

заступник голови Комітету – САБІЙ Ігор Михайлович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода"; 

заступник голови Комітету – ІВАХІВ Степан Петрович - народний депутат України, позафракційний;

заступник голови Комітету – СІГАЛ Євген Якович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ; 

секретар Комітету - ГУБАР Віктор Іванович  – народний депутат України, фракція Компартії України;

члени Комітету:

АПОСТОЛ Михайло Володимирович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

БРИЧЕНКО Ігор Віталійович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

КУПЧАК Володимир Романович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ЛУНЧЕНКО Валерій Валерійович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

БОБОВ Геннадій Борисович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БОНДАР Віктор Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БУБЛИК Юрій Васильович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

ВЕРЕВСЬКИЙ Андрій Михайлович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ДОМБРОВСЬКИЙ Олександр Георгійович - народний депутат України, позафракційний;

МЕЛЬНИК Станіслав Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ОМЕЛЬЯНОВИЧ Денис Сергійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КУЗЬМЕНКО Сергій Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПИЛИПЕНКО Володимир Пилипович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

СМІТЮХ Григорій Євдокимович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ШАБЛАТОВИЧ Олег Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КУЛІНІЧ Олег Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ВОЛКОВ Олександр Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КОРНІЙЧУК Олександр Олександрович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

НЕГОЙ Федір Федорович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

СКАРБОВІЙЧУК Руслан Володимирович – народний депутат України, фракція Компартії України;

ЦАРЬОВ Олег Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

2. Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією

Голова Комітету – ЧУМАК Віктор Васильович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка"; 

перший заступник голови Комітету – МОСКАЛЬ Геннадій Геннадійович - народний депутат України, фракція "Батьківщина"; 

заступник голови Комітету – ДЖИГА Микола Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ; 

заступник голови Комітету – ЯРЕМА Віталій Григорович - народний депутат України, фракція "Батьківщина"; 

секретар Комітету - МАЛИШЕВ Володимир Степанович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ; 

члени Комітету: 

ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ДЕРЕВ’ЯНКО Юрій Богданович - народний депутат України, позафракційний;

КОРЖЕВ Анатолій Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ОСУХОВСЬКИЙ Олег Іванович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

САВЧУК Юрій Петрович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ТАБАЧНІК Яків Піневич – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЧЕРНЯКОВ Валерій Вікторович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

ШАТВОРЯН Вілен Григорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ; 

3. Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики

Голова Комітету - КІЛІНКАРОВ Спірідон Павлович – народний депутат України, фракція Компартії України; 

перший заступник голови Комітету – ВЕЧЕРКО Володимир Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ; 

перший заступник голови Комітету – ЗУБКО Геннадій Григорович - народний депутат України, фракція "Батьківщина"; 

заступник голови Комітету – АНДРІЄВСЬКИЙ Дмитро Йосипович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету – БОБКОВ Олександр Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ; 

заступник голови Комітету – САЛЬДО Володимир Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ; 

секретар Комітету - ЧУГУННІКОВ Віталій Семенович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка"; 

члени Комітету: 

БАРВІНЕНКО Віталій Дмитрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ГЕРЖОВ Юрій Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ГОНЧАРОВ Сергій Васильович – народний депутат України, фракція Компартії України;

ЛЕВЧЕНКО Ольга Володимирівна – народний депутат України, фракція Компартії України;

ЛЮБОНЕНКО Юрій Вікторович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МАРЦІНКІВ Руслан Романович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

МХІТАРЯН Нвєр Мнацаканович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ОДАРЧЕНКО Юрій Віталійович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ПРОДИВУС Володимир Степанович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ТКАЧУК Геннадій Віталійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

4. Комітет з питань бюджету 

Голова Комітету - ГЄЛЛЄР Євгеній Борисович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету – БУРЯК Сергій Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - КАЛЕТНИК Оксана Миколаївна – народний депутат України, фракція Компартії України;

заступник голови Комітету – ВОЛКОВ Олександр Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету – ДУБІЛЬ Валерій Олександрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету – ДУБНЕВИЧ Ярослав Васильович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

секретар Комітету – ШКВАРИЛЮК Володимир Васильович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

члени Комітету:

АТРОШЕНКО Владислав Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БАЙДЮК Лариса Макарівна  – народний депутат України, фракція Компартії України;

ВАСИЛЬЄВ Олександр Андрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ДЕРКАЧ Андрій Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЖЕРЕБНЮК Віктор Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЗАБОЛОТНИЙ  Григорій Михайлович - народний депутат України, позафракційний;

ЗУБИК Володимир Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ІЛЛЄНКО Андрій Юрійович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

КАНІВЕЦЬ Олег Леонідович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

КУРОВСЬКИЙ Іван Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЛАНДИК Валентин Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МАРТОВИЦЬКИЙ Артур Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МЕДУНИЦЯ Олег Вячеславович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

МИХАЛЬЧИШИН Юрій Адріянович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

МОЛОТОК Ігор Федорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПАВЛОВ Костянтин Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПРЕСМАН Олександр Семенович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПУТІЛОВ Андрій Станіславович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

РІЗАНЕНКО Павло Олександрович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

СКОСАР Ігор Євгенійович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

СЛЮЗ Тетяна Ярославівна - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

СТРУК Володимир Олексійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ТАБАЛОВ Олександр Миколайович - народний депутат України, позафракційний;

ФЕЛЬДМАН Олександр Борисович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ФИЩУК Олександр Георгійович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ Василь Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЧОРНОВОЛЕНКО Олександр Віленович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ШУФРИЧ Нестор Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЩЕРБАНЬ Артем Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

5. Комітет з питань верховенства права та правосуддя

Голова Комітету – КІВАЛОВ Сергій Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету – МАХНІЦЬКИЙ Олег Ігорович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

заступник голови Комітету – РОМАНЮК Роман Сергійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету – ШПЕНОВ Дмитро Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - ПЕТРЕНКО Павло Дмитрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

члени Комітету:

ВЛАСЕНКО Сергій Володимирович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

КОЛЕСНІЧЕНКО Вадим Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КУПРЕЙЧИК Ірина Валеріївна - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ЛАБУНСЬКА Анжеліка Вікторівна - народний депутат України, позафракційна;

МАЛЬЦЕВ Володимир Олександрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МЕЛЬНИЧЕНКО Володимир Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ТРУХАНОВ Геннадій Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЧЕРНЕГА Роман Тарасович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

6. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

Голова Комітету – ЖВАНІЯ Давид Важаєвич – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету – МИХАЙЛЕНКО Ольга Дмитрівна  – народний депутат України, фракція Компартії України;

заступник голови Комітету – НОВАК Наталія Василівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету – ПАРАСКІВ Олег Дмитрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету – СИРОТЮК Олег Мирославович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

секретар Комітету – КНЯЗЕВИЧ Руслан Петрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

члени Комітету:

БЛИЗНЮК Анатолій Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БОНДАРЕНКО Володимир Дмитрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

БУХОВЕЦЬ Олег Юлійович – народний депутат України, фракція Компартії України;

ГЛАДІЙ Василь Іванович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ДОБКІН Дмитро Маркович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ДУДКА Олександр Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КАРТАШОВ Євген Григорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КАЦУБА Володимир Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КЛИЧКО Віталій Володимирович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ПЕХОВ Володимир Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ФЕДОРУК Микола Трохимович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

7. Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Голова Комітету - СЕХ Ірина Ігорівна – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

перший заступник голови Комітету – ЛУКАШУК Олег Григорович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету – ГЛАЗУНОВ Сергій Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету – БАЛИЦЬКИЙ Євген Віталійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комітету:

АВЕРЧЕНКО Сергій Миколайович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

БУТКІВСЬКИЙ Віктор Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КАЛЬЧЕНКО Валерій Михайлович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

КОТЕЛЯК Лідія Леонідівна - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ЛАНЬО Михайло Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МЕЛЬНИЧУК Лариса Юріївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПАРУБОК Омелян Никонович – народний депутат України, фракція Компартії України;

СІКОРА Ольга Мирославівна - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ТЯГНИБОК Андрій Ярославович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

ЧУБ Володимир Євгенович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

8. Комітет з питань економічної політики

Голова Комітету – ІВАНЧУК Андрій Володимирович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - КАЛЬЦЕВ Сергій Федорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету – ГОЛОВКО Михайло Йосифович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

заступник голови Комітету – ГОРІНА Ірина Анатоліївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету – КАЦУБА Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету – ЛЯПІНА Ксенія Михайлівна - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

секретар Комітету - ПОНОМАРЬОВ Андрій Вікторович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комітету:

БЕЗБАХ Яків Якович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БЕРЕЗКІН Станіслав Семенович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БОРИТА Ольга Василівна  – народний депутат України, фракція Компартії України;

ДЕНИСЕНКО Анатолій Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ОПАНАЩЕНКО Михайло Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПАЛИЦЯ Ігор Петрович - народний депутат України, позафракційний;

ПИНЗЕНИК Віктор Михайлович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ШЛЕМКО Дмитро Васильович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

9. Комітет з питань європейської інтеграції

Голова Комітету - НЕМИРЯ Григорій Михайлович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - БЕРЕЖНА Ірина Григоріївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - ГЕРАЩЕНКО Ірина Володимирівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету – ПАНЬКЕВИЧ Олег Ігорович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

заступник голови Комітету – ТИХОНОВ Віктор Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - НЕТЕЦЬКА Олена Анатоліївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комітету:

БАЛОГА Віктор Іванович - народний депутат України, позафракційний;

ДЗАРДАНОВ Микола Сергійович – народний депутат України, фракція Компартії України;

ДМИТРУК Микола Ілліч – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЗАДОРОЖНИЙ Вячеслав Казимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КІССЕ Антон Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КУРПІЛЬ Степан Володимирович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ЛЬОВОЧКІНА Юлія Володимирівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПОРОШЕНКО Петро Олексійович - народний депутат України, позафракційний;

ТАРАСЮК Борис Іванович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

10. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

Голова Комітету - КОЖЕМ'ЯКІН Андрій Анатолійович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - ПШОНКА Артем Вікторович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету – ОЛІЙНИК Володимир Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету –  ПАЛАМАРЧУК Микола Петрович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету – ШЕНЦЕВ Дмитро Олексійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - ЖУРАВСЬКИЙ Віталій Станіславович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комітету:

ВАСИЛЬЄВ Геннадій Андрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ГЕРАСИМЧУК Михайло Іванович – народний депутат України, фракція Компартії України;

ДУБОВОЙ Олександр Федорович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ІЛЬЮК Артем Олександрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КОРОЛЮК Валентин Анатолійович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

МИСИК Володимир Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МІЩЕНКО Андрій Миколайович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

САС Сергій Володимирович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

СТУПАК Іван Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЧУДНОВСЬКИЙ Віталій Олегович - народний депутат України, позафракційний;

11. Комітет у закордонних справах

Голова Комітету - КАЛЮЖНИЙ Віталій Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - АЛЕКСЄЄВ Ігор Вікторович – народний депутат України, фракція Компартії України;

перший заступник голови Комітету – НАЛИВАЙЧЕНКО Валентин Олександрович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету – МІРОШНИЧЕНКО Юрій Романович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету – МИРИМСЬКИЙ Лев Юлійович - народний депутат України, позафракційний;

заступник голови Комітету – ПОЛОЧАНІНОВ Володимир Геннадійович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

секретар Комітету - ОРОБЕЦЬ Леся Юріївна - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

члени комітету:

АР'ЄВ Володимир Ігорович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ Юхим Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КИЙ Сергій Вікторович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КУРЕННОЙ Володимир Костянтинович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

МАРКОВ Ігор Олегович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МУРАЄВ Євгеній Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

СОЛОШЕНКО Микола Павлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЧЕРТКОВ Юрій Дмитрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ШЕВЧЕНКО Олександр Оксеньтійович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

12. Комітет з питань інформатизації та інформаційних технологій

Голова Комітету - ОМЕЛЬЧЕНКО Валерій Павлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - ЛУК'ЯНЧУК Руслан Валерійович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету – БІЛИЙ Олексій Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету – ГІРШФЕЛЬД Анатолій Мусійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - МОЧКОВ Олександр Борисович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

члени комітету:

ТІГІПКО Сергій Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ТУРЧИНОВ Олександр Валентинович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ТЯГНИБОК Олег Ярославович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

ЯНУКОВИЧ Віктор Вікторович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

13. Комітет з питань культури і духовності

Голова Комітету - КИРИЛЕНКО В'ячеслав Анатолійович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - БОГОСЛОВСЬКА Інна Германівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету – МАРТИНЮК Леонтій Святославович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

секретар Комітету – МАТІОС Марія Василівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

члени Комітету:

БРИГИНЕЦЬ Олександр Михайлович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ДОНІЙ Олександр Сергійович - народний депутат України, позафракційний;

ПОВАЛІЙ Таїсія Миколаївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ФЕДОРЧУК Ярослав Петрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ЯВОРІВСЬКИЙ Володимир Олександрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

14. Комітет з питань науки і освіти

Голова Комітету - ГРИНЕВИЧ Лілія Михайлівна - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - СИЧ Олександр Максимович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

заступник голови Комітету – СОРОКА Микола Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету – ЗУБЧЕВСЬКИЙ Олександр Петрович – народний депутат України, фракція Компартії України;

члени Комітету:

ДЗОЗ Віталіна Олексіївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ДОРОХОВ Антон Миколайович – народний депутат України, фракція Компартії України;

ЄМЕЦЬ Леонід Олександрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ПАВЛЕНКО Ростислав Миколайович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ПАРУБІЙ Андрій Володимирович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ФАРІОН Ірина Дмитрівна – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

15. Комітет з питань національної безпеки і оборони

Голова Комітету – ЛИТВИН Володимир Михайлович - народний депутат України, позафракційний;

перший заступник голови Комітету – КІНАХ Анатолій Кирилович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету – РАЗВАДОВСЬКИЙ Віктор Йосипович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету – ЗАБЗАЛЮК Роман Омелянович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

секретар Комітету - КАПЛІН Сергій Миколайович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

члени Комітету:

ГРИНЕВЕЦЬКИЙ Сергій Рафаїлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КУЗЬМУК Олександр Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МАРТИНЮК Адам Іванович – народний депутат України, фракція Компартії України;

ПОБЕР Ігор Миколайович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

САМОЙЛЕНКО Юрій Павлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

СЕЛІВАРОВ Андрій Борисович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

СИРОТЮК Юрій Миколайович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

СТОЙКО Іван Михайлович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

16. Комітет з питань охорони здоров'я

Голова Комітету - БАХТЕЄВА Тетяна Дмитрівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету – СПІРІНА Ірина Дмитрівна – народний депутат України, фракція Компартії України;

перший заступник голови Комітету –  ІЛИК Роман Романович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету – БІЛОВОЛ Олександр Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - ГЕЛЕВЕЙ Олег Іванович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

члени Комітету:

ДЕЙЧ Борис Давидович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ДОНЕЦЬ Тетяна Анатоліївна - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ДУДКА Володимир Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ІОНОВА Марія Миколаївна - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ПАЗИНЯК Василь Степанович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ХАНЕНКО Святослав Михайлович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

ШИПКО Андрій Федорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

17. Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Голова Комітету – МАРТИНЕНКО Микола Володимирович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету – ЗАРУБІНСЬКИЙ Олег Олександрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету – КУНЧЕНКО Олексій Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету – МИРНИЙ Олександр Борисович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

заступник голови Комітету – ОНИЩЕНКО Олександр Романович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕ

Нові досьє

10 фактів із життя Марини Поплавської

Соболєв: Називати мене агентом Кремля – повна нісенітниця

Вакарчук: Кому тут тюрма, кому – Дольче Віта

Головач Андрій. ДОСЬЄ

Грановський Олександр. ДОСЬЄ

"Росія — автозаправна станція, яка маскується під країну". 12 найяскравіших цитат Джона Маккейна

ТОП-10 бійок за участю українських політиків. ВІДЕО

Безсмертный: Кремлю не удалось поковыряться в нашей Конституции

Приходько: Я знаю, що повинен робити політик. Він повинен допомагати людям

Ющенко: "Тимошенко і Янукович — два чоботи з однієї пари"

Реклама

Партнери