Компанії

27 Лютого 2018
Парламент спростив ввезення імпортних авто

джерело фото: strinventory-onyxlight.net

Рада спростила ввезення імпортних автомобілів

Верховна Рада України прийняла закон, що дозволяє оформлення сертифіката відповідності екологічним стандартам при ввезенні автомобілів в Україну у митних органах на території країни, а не в пунктах прикордонного пропуску.

За ухвалення відповідного законопроекту про внесення змін до статті 2 Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" (5470-д) проголосували 235 депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів, пише УНІАН.

Представляючи законопроект, голова парламентського Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна повідомила, що комітет рекомендує прийняти доопрацьований законопроект за основу і в цілому.

"Під час пропуску на митну територію України транспортних засобів з метою вільного обігу як нових, так і вживаних, сертифікат підтвердження відповідності екологічним стандартам не буде вимагатися. Замість цього такий сертифікат буде вимагатися при митному оформленні для вільного обігу на внутрішній митниці", - пояснила вона.

Разом з тим, голова комітету рекомендувала поставити законопроект на голосування з правками щодо автомобілів швидкої медичної допомоги, що ввозяться на територію України як гуманітарна допомога, що не відповідають діючим екологічним стандартам, пропонуючи зробити виняток для таких автомобілів.

Нові досьє

Соболєв: Називати мене агентом Кремля – повна нісенітниця

Вакарчук: Кому тут тюрма, кому – Дольче Віта

Головач Андрій. ДОСЬЄ

Грановський Олександр. ДОСЬЄ

"Росія — автозаправна станція, яка маскується під країну". 12 найяскравіших цитат Джона Маккейна

ТОП-10 бійок за участю українських політиків. ВІДЕО

Безсмертный: Кремлю не удалось поковыряться в нашей Конституции

Приходько: Я знаю, що повинен робити політик. Він повинен допомагати людям

Ющенко: "Тимошенко і Янукович — два чоботи з однієї пари"

Приходько: В Росії ніяк не можуть змиритися, що нас неможливо поставити на коліна

Реклама

Партнери